Tylko dla prenumeratorów Jagodnika!


Zestaw Konferencji Borówkowej 2018, 2019, 2020

Międzynarodowa Konferencja Borówkowa to doskonała okazja do zdobycia wiedzy o nowoczesnej uprawie borówki. W trakcie Konferencji poruszane są ważne dla producentów tematy związane z agrotechniką plantacji i czynnikami wpływającymi na dobre plonowanie borówki, ale też trendami rynkowymi. To właśnie one w ostatnim czasie wskazują jak należy produkować i jakie odmiany sadzić, by spełnić wymagania współczesnych odbiorców.

Cena: 140 zł 105 zł


Zestaw Konferencji Kamczackiej 2017, 2019

Konferencja Kamczacka 2017 – to blisko 120 stron najnowszych informacji z zakresu odmian, uprawy, nawożenia, zbioru, przechowywania i przygotowania do sprzedaży owoców jagody kamczackiej. Publikacja została wydana z okazji II edycji Konferencji Kamczackiej odbywającej się 9 listopada 2017 w Ożarowie Mazowieckim.

Konferencja Kamczacka 2019 – to ponad 150 stron najnowszych informacji z zakresu odmian, uprawy, nawożenia, zbioru, przechowywania, przygotowania do sprzedaży i przetwórstwa owoców jagody kamczackiej. Publikacja została wydana z okazji III edycji Konferencji Kamczackiej odbywającej się 7 listopada 2019 r. w Jachrance.

Cena: 80 zł 60 zł


Zestaw Malinowe Factory 2017, 2018

Zapoczątkowany w 2015 roku projekt Malinowe Factory, realizowany w gospodarstwie dr Pawła Krawca, jest największym malinowym „poligonem doświadczalnym” w tej części Europy. Znawcy tematu twierdzą, że może nawet i największym na świecie, gdy weźmie się pod uwagę skalę i liczbę realizowanych tu doświadczeń. Malinowe Factory to zarazem platforma integracji różnych technologii i firm lokujących w uprawie malin swoje produkty, które pod bacznym okiem dr. Pawła Krawca, są badane, oceniane i odpowiednio pozycjonowane. Podsumowanie dotychczas realizowanych doświadczeń z nowymi jak też znanymi odmianami malin uprawianymi w nowej technologi zostały zebrane i opisane w tegorocznych materiałach, które mają ponad 50 stron objętości.

Cena: 40 zł 30 zł


Masz pytania? Jak zamówić prenumeratę?
Jesteś zainteresowany/a ofertą wydawniczą?

Sprawdź naszą ofertę na stronie:
https://sklep-oikos.pl

Skontaktuj się z działem prenumeraty:
E-mail: prenumerata@oikos.net.pl
Tel.: 22 659 36 50, 609 466 456